Çalışma Alanlarımız

Web Sitesi Tasarım ,Hosting (Barındırma) Hizmetleri , Kişiye & Kuruma Özel Mobil &Web Uygulama Geliştirme , Coğrafi Bilgi Sistemler Uygulama & Danışmanlık

  1. Show All
  2. Hosting (Barındırma)
  3. Referanslar
  4. Seo Hizmetleri
  5. Web Tasarım
  6. Yazılım

Hizmetlerimiz

 

Web Tasarım

Kişisel blog & Web sayfaları , Katalog & Ticari panelli web sayfaları , kurum & İşletme sayfaları , İçerik & Sosyal medya takibi , Uygulama Entegrasyonları

Hosting

Tüm web ve uygulama çalışmaları ilk yıl için ücretsiz olup ,ilerleyen yıllarda uygun yenileme koşullarıyla hizmetinize sunulmaktadır. Hosting pakellerimizde kesinlikle cpu & ram kısıtlamak , aylık trafik kotası gibi limitler bulunmamaktadır.

Web Uygulamalar

Dilerseniz tekil çalışan yada web sitenize entegre online uygulamaları geliştirmekteyiz. Sms, email ,sosyal medya entegrasyonları yapmaktayız.

Danışmanlık

Coğrafi bilgi sistemler ve haritacılık konularında deneyimli personellerimizle yeni bir altyapı kurulumu , varolan altyapının geliştirilmesi konularında kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda

Günümüz şartlarında vazgeçilmezimiz olan mobil iletişimde bizim de bir katkımız olsun dedik ve cihazlarınızı işinize entegre ettik. Müşteri kitleniz ile aranızdaki engelleri kaldırın. Tek bir dokunuşla mekandan bağımsız işinize odaklanın. Biz çözüm üretelim siz zamandan tasarruf edin.

Ayrıca danışmanlık desteğimizle mevcut sorunlarızı çözüme kavuşturuyoruz. Önceliğiniz önceliğimizdir. İletişim kurmanız yeterlidir. İşletmeniz bizimle şekillensin.

Ahmet Tanıdır 05435804646

Firma Yetkilisi

Zeynep Tecerkaya 05428266794

Satış Mühendisi

 

Siz de ayrıcalıklı hissetmek istemez misiniz?
hemen arayın…

 

MitekSoft

Kahramanmaraş Sütçüimam Üniversitesi Teknokent bünyesinde göreve başlayan misyonu ve vizyonu başarı üzerine kurulmuş bir işletmedir.

No blog posts found of the category(ies) selected.

İletişim

Formu doldurarak bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Yerleşkesi Teknokent
0 543 580 46 46